ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Adres e-mail dodany

Parkingi - informacje

AFAPARK CAR PARK MANAGEMENT SYSTEM
Galeria Przymorze może poszczycić się najnowocześniejszym w Trójmieście systemem parkingowym.
Innowacyjny system AFAPARK gwarantuje, iż parking podziemny w Galerii Przymorze staje się miejscem komfortowym i bezpiecznym dla naszych klientów. Przecież tak powinno być, prawda?

Jak działa system AFAPARK?
Za pośrednictwem tablic świetlnych, znajdujących się przy alejkach parkingowych, system pokazuje automatycznie ilość wolnych miejsc, lub informacje o ich ewentualnym braku.

Po wjeździe w alejkę parkingową system informuje o wszystkich niezajętych miejscach oraz ich lokalizacji. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w sygnalizatorze lub w czujniku będzie znajdowało się podwójne nagłośnienie, które natychmiast poinformuje klientów Galerii o lokalizacji zaparkowanego samochodu. Umożliwi to bezproblemowe i szybkie znalezienie własnego auta. System przekazuje również informacje o miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.
System AFAPARK ma jeszcze jedna zaletę. Chodzi o monitoring wolnych i zajętych miejsc na parkingu podziemnym, który gwarantuje całkowitą nad nim kontrolę, a tym samym bezpieczeństwo samochodów naszych klientów. Wewnątrz Galerii Przymorze znajduje się 800 miejsc parkingowych. Natomiast na zewnątrz 400.