ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Adres e-mail dodany

Promocja

INDECO Trójmiasto. Oświetlenie LED GRATIS!


Oświetlenie meblowe znajduje doskonałe zastosowanie we wielu strefach domu, pod szafkami kuchennymi lub też w szafie na ubrania.
Zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem... Do końca marca zamawiając szafę lub kuchnię na wymiar z oferty INDECO Trójmiasto otrzymasz GRATIS w postaci wysokiej klasy oświetlenia LED!

Warunki promocji:
Warunkiem koniecznym udziału w Promocji jest zakup szafy na wymiar lub mebli kuchennych na wymiar z oferty INDECO Trójmiasto w okresie trwania Promocji tj. od 01 marca 2018 do 31 marca 2018 włącznie.
Kwota całkowita zamówienia objętego Promocją musi przekraczać w przypadku szaf na wymiar 3 500 zł brutto, a w przypadku zabudów kuchennych 15 000 zł brutto z wyłączeniem sprzętu AGD i blatów kamiennych.
Gratis w postaci oświetlenia LED wraz z montażem przysługuje wyłącznie Uczestnikowi Promocji, który zdecydował o potrzebie instalacji tego elementu na etapie projektu i podpisania umowy.
W Promocji mogą uczestniczyć podmioty wnoszące o adres realizacji zamówień (montażu) na terytorium województwa pomorskiego.

Zapytaj o szczegóły: http://www.indecotrojmiasto.pl/