INDECO Trójmiasto

Kategoria: Dom i wnętrze

Salon firmowy INDECO Trójmiasto – Galeria Przymorze.

Studio mebli na wymiar przeszło całkowitą metamorfozę i zachęca nową odsłoną szaf oraz kuchni INDECO Trójmiasto.
Ekspozycja mieści się na parterze Galerii Przymorze, na przeciwko linii kas hipermarketu Leclerc w bezpośrednim sąsiedztwie salonów T-Mobile i Orange.
Zabudowy szaf zostały wyposażone w dostępne w ofercie dedykowane akcesoria firmy GTV (kosze, wkłady na buty czy wieszaki na spodnie), szuflady BLUM oraz tapicerowane siedzisko.
Drzwi przesuwne wykonane ze szkła lakierowanego w macie, uchylne fronty lustrzane oraz z płyty MDF lakierowanej z listwami tzw. sztukaterią.
Na miejscu można również obejrzeć dwie kuchnie na wymiar z najnowszymi rozwiązaniami, wyposażone w systemy BLUM, sprzęty AGD pod zabudowę, cargo oraz system narożny MAGIC CORNER firmy PEKA.
Na wyposażeniu salonu posiadamy również liczne próbniki dostępnych materiałów oraz katalog sprzętów AGD dedykowany dla studiów kuchennych.
W salonie zaopiekują się Państwem nasze wyspecjalizowane architektki, które wykonają dla Państwa nie tylko projekt 3D wraz z szacunkową wycen, ale również są w stanie zaprojektować całe pomieszczenie czy aranżację wnętrz.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00, niedziela handlowa: 10:00 – 19:00.
Numer telefonu do salonu: 888 425 846
Aleksandra Błaszczyk (architektka)– 531 900 444
Karolina Kopa Ostrowska (architektka) – 730 331 132
Paweł Jarosz (Manager) – 530 008 808
Adres e-mail do salonu: leclerc@indecotrojmiasto.pl
Adres strony www: www.indecotrojmiasto.pl

zmień poziom
-1
1
0
Parking
Piętro
Parter