DOJAZD

GALERIA PRZYMORZE znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Obrońców Wybrzeża i Chłopskiej (Gdańsk-Przymorze). Dojazd samochodem z lotniska w Gdańsku, trasa wzdłuż ulic: Słowackiego, Kościuszki, Rzeczypospolitej, Chłopskiej, do skrzyżowania z ulicą Obrońców Wybrzeża. Rozkład jazdy autobusów, tramwajów można pobrać ze strony www.ztm.gda.pl, rozkład SKM jest dostępny na stronie skm.pkp.pl.

TRAMWAJE

Tramwaje nr: 2, 6, 8, 12, przystanek Bora-Komorowskiego

AUTOBUSY

W kierunku Gdańsk-Przymorze:
autobus nr: 127, 148 – przystanki przy ulicy Obrońców Wybrzeża
autobus nr : 139, 199 – przystanki przy ulicy Bora-Komorowskiego

SKM

Wysiadamy na przystanku Oliwa, następnie przesiadamy się na autobus nr 127 (zatrzymuje się bezpośrednio przed Galerią Przymorze) lub 139, 199 (zatrzymują się na ulicy Bora Komorowskiego, w pobliżu Galerii Przymorze).

Na klientów Galerii czeka 800 podziemnych miejsc parkingowych i 400 przy jednym z wejść.

 

AFAPARK CAR PARK MANAGEMENT SYSTEM

Galeria Przymorze może poszczycić się najnowocześniejszym w Trójmieście systemem parkingowym.

Jak działa system AFAPARK?

Za pośrednictwem tablic świetlnych, znajdujących się przy alejkach parkingowych, system pokazuje automatycznie ilość wolnych miejsc, lub informacje o ich ewentualnym braku.

Po wjeździe w alejkę parkingową system informuje o wszystkich niezajętych miejscach oraz ich lokalizacji. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w sygnalizatorze lub w czujniku będzie znajdowało się podwójne nagłośnienie, które natychmiast poinformuje klientów Galerii o lokalizacji zaparkowanego samochodu. Umożliwi to bezproblemowe i szybkie znalezienie własnego auta. System przekazuje również informacje o miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

System monitoruje wolne i zajęte miejsca na parkingu podziemnym, co daje pełną kontrolę, a tym samym bezpieczeństwo samochodów naszych klientów.