Specjalny parking dla naszych klientów!
 
Na naszym parkingu pojawiło się specjalnie oznaczone miejsce wypożyczalni PANEK, z którego można odebrać oraz pozostawić auto z wynajmu.

Proces wypożyczenia auta jest niezwykle prosty. Wystarczy jedynie dokonać rezerwacji na stronie
www.ipanek.pl.
 
Zalety?
  • ponad 70 punktów wynajmu
  • darmowe zwroty w innych oddziałach
  • możliwość wyjazdu samochodem za granicę

Panek S.A. jest polską firmą założoną w 2000r. Jako lider polskiego rynku Rent a Car PANEK wyznacza standardy jakości obsługi klienta, co potwierdzają coroczne, liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez klientów największych serwisów bookingowych na świecie. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala PANEK Rent a Car na stworzenie unikalnej oferty pojazdów podzielonych na 19 klas, różniących się wielkością, wyposażeniem i przeznaczeniem. Dzięki tak szerokiej ofercie, firma jest w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej ambitnym wymaganiom
swoich klientów.

Z usług Panek S.A korzysta ponad 40 000 Klientów, którzy pokonują rocznie ponad 65 000 000 kilometrów, co można przeliczyć na odległość odpowiadającą 85 podróżom na księżyc i z powrotem. PANEK Rent a Car wie, że spokój podczas wakacyjnych i biznesowych podróży swoich klientów zapewnić może tylko nowoczesna i bezpieczna flota ponad 2000 pojazdów dostępnych na terenie wszystkich międzynarodowych portów lotniczych w Polsce oraz wielu centrów handlowych.
 
Przejrzyste zasady wynajmu i brak ukrytych opłat przygotowawczych, czyni z firmy godnego zaufania partnera biznesowego, oraz chętnie wybieranego dostawcy usług dla sektora prywatnego. Panek S.A. to nie tylko samochody to cały sztab ludzi, którzy codziennie pracują na zadowolenie klientów, którzy otrzymują pojazdy w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.