Ćwicz i wygrywaj z Galerią Przymorze! POWER DAYS 2021

28-29 maja

Lato zbliża się wielkimi krokami i wielu z nas chciałoby zadbać o dobrą formę. Nadarza się ku temu doskonała okazja! W dniach 28-29 maja (w godzinach 11.00-19.00) w Galerii Przymorze odbędzie się wyjątkowa akcja POWER DAYS. Odwiedź nas i otrzymaj matę i hantle do ćwiczeń!

Wydarzenie ma na celu wsparcie i promocję prowadzenia zdrowego stylu życia, dbałości o sylwetkę i aktywność fizyczną. Zachęca do tego nie tylko coraz ładniejsza pogoda, ale i obecna potrzeba poświęcenia szczególnej uwagi naszemu zdrowiu. I nie trzeba martwić się o szczególne miejsce czy przestrzeń do gimnastyki. Można ją wykonywać praktycznie wszędzie – w domu, ogródku, parku, a nawet na balkonie!

Wszystkim fanom sportu przyda się odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. O to również zadbała galeria! We wskazanych dniach, w centrum działać będzie strefa ze stoiskiem, gdzie wydawane będą pakiety do ćwiczeń w postaci maty i hantli. Aby je zdobyć, wystarczy odwiedzić Galerię Przymorze w dniach trwania akcji i dokonać zakupów za minimum 100 zł. Mogą odbyć się one w dowolnym sklepie w centrum, ale zakupy muszą znajdować się łącznie na maksymalnie dwóch paragonach. Następnie należy zarejestrować je u hostessy na stoisku i odebrać wygraną! Ilość nagród jest limitowana do pól dziennych oraz godzinowych, dlatego warto już teraz zaplanować weekendowe zakupy. Wszystko odbywać się będzie oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu społecznego. Na stoisku promocyjnym dostępne będą również specjalne infografiki, które krok po kroku pokażą, jak wprowadzić zdrowszy tryb życia i rozpocząć odpowiednie odżywianie. Materiały wskażą też najpopularniejsze błędy, które popełniamy w codziennej diecie.